WSPIERAJ NAS W ORGANIZACJI PROJEKTÓW, KOLONII I WARSZTATÓW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Twoje wsparcie ma znaczenie!

Dzięki wsparciu darczyńców i wolontariuszy, organizujemy coraz to więcej wydarzeń sportowych, artystycznych i wyjazdów dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji finansowej. Naszą misją jest budowanie przyszłości, która leży w rękach najmłodszych.

Wesprzyj nasze działania – składamy serdeczne podziękowania, za wszelką pomoc.

NUMER KONTA BANKOWEGO
30 1240 1040 1111 0011 1330 5817
Bank Pekao III Odziała w Warszawie

Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie
ul. Czerniakowska 137
00-720 Warszawa

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości  trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl  Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1500 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

  1. Zarejestruj się w FaniMani.pl 

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku – https://fanimani.pl/zaproszenie/2019/e64734732350446fb3b37c0a2156c2b7/ –  i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

  1. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki 

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani – https://fanimani.pl/fundacja-szkol-siostr-nazaretanek/ – aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

  1. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)  

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Masz pytania? Chcesz wesprzeć działania fundacji?

“Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9, 7)